تحلیل اونس طلا

تحلیل اونس طلا

تحلیل تکنیکال طلا اردیبهشت 98

با توجه به تحلیل هفتگی اونس طلا ، می توان گفت اونس در حال استراحت است و با توجه به فیبوی ریتریس منت ، قیمت به فیبوی 38 درصد واکنش نشان داده است و بعد از برخورد به آن قیمت دوباره به سمت بالا حرکت کرد.

البته خط 38 درصد با میانگین 100 روزه روی هم مماس شده بودند و ناحیه مهمی را برای برگشت قیمت تشکیل داده بودند و انتظار چنین حرکتی می رفت.شکل زیر این مساله را نشان می دهد.

تحلیل اونس طلا بصورت هفتگی

 البته الان اونس طلا در ناحیه بسیار مهمی است و روی خط مقاومت قوی قرار دارد که اگر در هفته پیش رو بتواند این خط را محکم بشکند انتظار می رود انس اصلاحش تموم شود.(که کمی دور از ذهنه این مساله)

اگردر این هفته اونس بتواند به بالای 1300 برود وآنجا کلوز بزند احتمالا تا قیمت 1311 هم صعود خواهد کرد.

پیش بینی این هفته این است که اونس احتمال زیاد صعودی خواهد بود و با توجه به واگرایی مخفی که دارد سیگنال خرید خوبی برای انس صادر شده است.البته اگر بتواند بالای 1290 کلوز بزند و ماندگاری داشته باشد روند صعودی ادامه خواهد داشت در غیر اینصورت احتمال دارد بعد از برخورد به این مقاومت ریزش و نزول داشته باشد پس باید منتظر ماند و ببینیم که آیا می تواند این مقامت را بشکند یا خیر.

هرزمان انس بتواند بالای عدد 1302 کلوز بزند به شرط تثبیت و ماندگاری می تواند اعداد 1333 و 1377 را هم لمس کند.

نمودار روزانه چارت طلا

امیدوارم این تحلیل برای شما مفید بوده باشد و بتوانید از آن استفاده خوبی کنید اگر شما هم نظری در این مورد دارید خوشحال می شویم نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *