آنالیز و تحلیل بیت کوین

تحلیل بیت کوین و پیش بینی رشد آن

امروز28 آذر ماه 97 بیت کوین مانند چند روز گذشته روند صعودی داشت و توانست وارد کانال 3900 دلار شود یعنی در عرض 3 روز 700 دلار صعود کرد که رشد خیلی خوبی است و دوباره بازار ارزدیجیتال افزایش حجم داشته است.

همه این شواهد دلیلی است بر اینکه احتمال دارد بیت کوین دوباره روی رالی صعود بیافتد و احتمالا این بار هم سقف یکی دو ماه پیش خود را بشکند و وارد کانال 7000 دلار شود.

اما از دید تکنیکال اگر بخواهیم بررسی کنیم به صورت زیر خواهد بود .

تحلیل تکنیکال بیت کوین

از دیدگاه تکنیکال که بررسی کنیم متوجه می شویم که بیت کوین اولین مقاومت پیش رویش را محدوده 3500 تا 3600 دلار بود را شکسته و اگر بتواند مقاومت بعدی3937 تا 3974 را بشکند می توانیم امیدوار باشیم تا محدوده 4300 دلار صعود خواهد کرد.

در این میان اگر میانگین متحرک 20 روزه(خط آبی) بتواند مبانگین 50 روزه را که با خط قرمز نشان داده شده را بشکند سیگنال خوبی برای رشد و ادامه صعود خواهد بود.

 

 

نمودار روزانه بیت کوین

با توجه به واگرایی که در اندیکاتور RSI وجود داشت انتظار این صعود می رفت و همچنین اندیکاتور MACD هم سیگنال خرید را صادر کرده است.

تحلیل تکنیکال بیت کوین

اگر بیت کوین بتواند این روند را حفظ کند می توانیم امیدوار باشیم که دوباره بیت کوین سیر صعودی گرفته است و از روند ریزشی خارج شده است.

شما در این مورد چه نظری دارید آیا بیت کوین دوباره رشد خواهد کرد یا مثل دفعات قبل با برخورد به مقاومتها ریزش خواهد کرد.

1 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل بیت کوین و پیش بینی رشد آن»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *