ارز دیجیتال شرکت فیس بوک لیبرا

معرفی ارز دیجیتال شرکت فیس بوک

شرکت فیسبوک بعد از معرفی ارز دیجیتال لیبرا اکنون به کاربرانی که در سایتش ثبت نام می کنند 3 عدد لیبرا جایزه می دهد و همچنبن به ازای هر زیرمجموعه 1 لیبرا به کیف پول شما اضافه می کند.برای ثبت نام و دریافت 3 لیبرا می توانید از لینک زیر ثبت نام کنید.

https://uplibra.io?refer=460340

کسی فکر نمی کرد که بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر مانند اتریوم و ریپل قیمتشان اینگونه بالا برود و دارندگان خود را اینگونه ثروتمند کنند کسی چه می داند شاید لیبرا هم جزء استارتاپهای موفق کریپتوکارنسی ها باشد مخصوصا اگر حامی و پشتیبانی مانند فیس بوک داشته باشد.پس توصیه می کنیم حتما در سایت لیبرا ثبت نام کنید کمتر از 3 دقیقه وقت شما را میگیرد ولی ممکن است زمانی قیمتش به 1000 دلار و یا بیشتر هم برسد.

همه می دانیم فیسبوک در پروژه هایی که در اختیار می گیرد غالبا موفق نشان داده است و جز 3 شرکت برتر دنیا در زمینه تکنولوژی های مربوط به اینترنت می باشد و با کمپانی گوگل رقابت تنگاتنگی دارد.

سیاستمداران آمریکا نسبت به ارز دیجیتال فیسبوک واکنشهای متفاوتی داشته اند و غالبا مخالف این موضوع هستند چون هنوز موضوع ارزهای دیجیتال در آمریکا به رسمیت شناخته نشده است.
در واقع ، سناتورها از زمان قبل از اعلام رسمی Libra در 18 ژوئن پیگیر موضوع بودند. مارک زاکربرگ پس از ماهها نشست در مورد این پروژه ، در جستجوی اطلاعاتی در مورد Libra بود. دیوید مارکوس ، مدیر اجرایی فیسبوک که پروژه Libra را اجرا می کند ، دو ماه بعد به سؤالات سناتورها پاسخ داد.

ماکسین واتر ، دموکرات کالیفرنیا که ریاست کمیته خدمات مالی مجلس را تشکیل می دهد ، از فیس بوک خواسته این پروژه را متوقف کند تا از نظر قانونی مشکلی نداشته باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *